03.01.2012 09:17

Víťazstvo v súťaži “Môj projekt” putuje do Luhačovíc

Od októbra do novembra roku 2011 prebiehala súťaž o najzaujímavejší projekt, ktorej autorom bolo Regionálna rada Regionálnej súdržnosti Strednej Moravy. Do tejto súťaže sa zapojilo mnoho kúpeľných zariadení, no víťazom mohlo byť len jedno. Za kúpele Luhačovice sa zapojil hotel …

Od októbra do novembra roku 2011 prebiehala súťaž o najzaujímavejší projekt, ktorej autorom bolo Regionálna rada Regionálnej súdržnosti Strednej Moravy. Do tejto súťaže sa zapojilo mnoho kúpeľných zariadení, no víťazom mohlo byť len jedno.

Za kúpele Luhačovice sa zapojil hotel Alexandria. Z 12 517 hlasujúcich dostal viac ako 3500 hlasov. S týmto počtom hlasov bol suverénnym favoritom a víťazom. Druhým v poradí bola stredná škola gastronómie v Přerove s počtom hlasov 1130, tretie miesto patrí relaxcentru v Brannom s 830 hlasmi.

Hotel Alexandria prešiel náročnou rekonštrukciou, no výsledok stojí za to. Dôkazom je aj toto víťazstvo. Týmto sa hotel Alexandria nepochybne stal pýchou Luhačovíc. Vďaka tomu, že hlasujúcimi bola široká verejnosť, sa kúpele Luhačovice uistili, že prevedené zmeny boli správnym rozhodnutím.

V roku 2011 sa z návštevy hotela tešilo viac ako 4700 spokojných zákazníkov. Ich spokojnosť sa odzrkadlila práve v hlasovaní v súťaži Môj projekt. To, že tento hotel zvíťazil spomedzi 432 uchádzačov je skvelým výsledkom. Prvenstvu hotel vďačí svojmu profesionálnemu personálu, vysoko kvalitným službám a príjemnému prostrediu.

Overte si zaslúženie tohto ocenenia aj vy. Na výber máte množstvo relaxačných pobytov pre každú vekovú kategóriu. Ak máte zdravotné problémy, na mieru vám ušijú liečebný pobyt.